Browse By

Category Archives: Biblioteka

origami-dla-dzieci-podroz-21-modeli

Origami dla dzieci. Podróż. 21 modeli

Kto z nas nie lubi podróżować i doświadczać różnych przygód? Chyba najbardziej uwielbiają to dzieci. Poszukajcie zatem razem z odważną dziewczynką Anią małpki, która uciekła z ZOO.

origami-dla-dzieci-na-lace

Origami dla dzieci. Na łące

W czasie deszczu dzieci się nudzą… W czasie ładnej pogody też. I wtedy z tych nudów bywają niegrzeczne. Jak mały Kuba, który psuł i niszczył dosłownie wszystko, co znalazło się w zasięgu jego rąk.

origami-papierowe-zwierzeta

Origami. Papierowe zwierzęta

Fascynujący świat różnorodnych zwierząt skupionych w jednej książce zachwyci każde dziecko. Z jednej strony zbliża się król wszystkich zwierząt lew, a z drugiej czai się przygotowany do skoku tygrys.

origami-dla-dzieci-20-modeli-zwierzat

Origami dla dzieci. 20 modeli zwierząt

Czy chcesz poznać niesfornego słonika Ralfa i dowiedzieć się, czemu zawdzięcza swój przydomek? A może chciałbyś się dowiedzieć, dlaczego wędruje przez świat z kokardą żyrafki Flory?

origami-skladam-kwiaty

Origami. Składam kwiaty

Kwiaty są pięknym i miłym prezentem, niezależnie od okoliczności. Niestety, cięte kwiaty tracą urok już po kilku dniach, bo po prostu więdną.

origami-skladam-zwierzeta

Origami. Składam zwierzęta

Zwierzątka jak żywe? I zrobione wyłącznie z papieru? Bez kleju, nożyczek? Czy to możliwe? Ależ tak! Układanie modeli origami to sztuka kunsztownego składania papieru, w taki sposób, aby powstały z niego określone figury.

origami-skladam-prezenty

Origami. Składam prezenty

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, a najbardziej cieszą nas te podarowane przez bliskie osoby i wykonane przez nie własnoręcznie. Zastanawialiście się kiedyś, jak złożyć prezenty z papieru?

origami-skladam-zabawki

Origami. Składam zabawki

Ta książka to wspaniały instruktaż wprowadzający w zasady origami. Znajdziemy w niej dokładny opis składania zabawek z papieru. Chcesz nauczyć się tej klasycznej japońskiej sztuki? Zacznij małymi krokami, kupując tę książkę.

origami-skladam-dinozaury

Origami. Składam dinozaury

Jak i kiedy żyły dinozaury? Co robiły w wolnym czasie, co jadły, jak się bawiły z innymi dinozaurami? Właśnie tego był bardzo ciekawy mały Maciek.